PLN

Wysokość raty kredytu:
%


%

  1. Wyrażam zgodę na: przetwarzanie moich danych osobowych przez Bank Spółdzielczy w Żorach z siedzibą przy ul. Męczenników Oświęcimskich 28, 44-240 Żory w celu umożliwiającym skontaktowanie się ze mną przez pracownika Banku na podstawie mojego zgłoszenia (podstawa art. 6. ust. 1 lit. a) RODO).
  2. Wyrażam zgodę na wykorzystanie podanych danych teleadresowych w celu umożliwiającym skontaktowanie się ze mną przez Bank Spółdzielczy w Żorach z siedzibą przy ul. Męczenników Oświęcimskich 28, 44-240 Żoryna podstawie mojego zgłoszenia przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon) w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004r.
  3. Wyrażam zgodę na skontaktowanie się ze mną na podstawie mojego zgłoszeniaprzez Bank Spółdzielczy w Żorach z siedzibą przy ul. Męczenników Oświęcimskich 28, 44-240 Żory za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. na adres mailowy wskazany przeze mnie.
  4. Szczegóły dotyczące sposobu przetwarzania przez Bank Spółdzielczy w Żorach z siedzibą przy ul. Męczenników Oświęcimskich 28, 44-240 Żory znajdują się w Klauzuli InformacyjnejBanku zamieszczonej na stronie internetowej w zakładce „RODO” lub dostępnej w palcówkach Banku.