Kombinezon wyszczuplająco – modelujący – specjalistyczne urządzenie wyszczuplająco – modelujące sylwetkę w formie kombinezonu i dwóch mankietów na ramiona z czteroma oddzielnymi, regulowanymi strefami grzewczymi. Przemiana materii w strefach opornych zostaje zwiększona i rozpoczyna się proces utraty tłuszczu – spalanie od 900 do 2 400 kcal podczas 30 minutowej sesji – jest to jeden z najbardziej energochłonnych zadań dla organizmu. Dobrze ukrwione włókna podskórne pomagają w spalaniu tłuszczu, który poprzez układ krwionośny jest transportowany do wątroby. Jest to punkt wyjściowy umożliwiający zrzucenie zbędnych kilogramów i pozbycie się cellulitu.
Czekoladowe Marzenie – zabieg wyszczuplająco – relaksujący, antycellulitowy. Wykorzystuje doskonałe właściwości aromaterapeutyczne, wyszczuplające i odżywcze czekolady. Intensywnie wyszczupla i ujędrnia skórę, redukuje cellulit, pobudza zmysły i rewitalizuje zmęczoną skórę.
Zabieg ujędrniająco – modelujący na biust - zabieg idealnie nadaje się po kuracjach odchudzających, po ciąży i karmieniu piersią, po zbyt silnej ekspozycji na słońce, w okresie menopauzy i wahań hormonalnych, profilaktycznie od 25 roku życia. Działanie to lifting i ujędrnienie skóry biustu i dekoltu, wzmocnienie tkanki łącznej, poprawa napięcia skóry w obrębie biustu, zwiększenie cyrkulacji krwi i limfy, podniesienie i wypełnienie biustu, głębokie nawilżenie i wygładzenie skóry biustu i dekoltu. Proponowana seria to 8-10 zabiegów dwa razy w tygodniu, a następnie dla podtrzymania efektu 1 zabieg raz w miesiącu.Podczas zabiegu występują zmiany temperatury zachodzące pod maską algowo- gipsową: najpierw rozgrzanie, a następnie schłodzenie. Zabieg nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, karmiących, po operacji piersi, u których stwierdzono jakiekolwiek nieprawidłowości w obrębie biustu (zmiany onkologiczne), po zabiegu nie wolno brać prysznica ani zabiegów rozgrzewających przez 6 godz.
Mezoterapia bezigłowa – jest to najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Pozwala on bezboleśnie dostarczyć skórze niezbędnych substancji odżywczych. Antycellulitowo – modelujący koktajl do mezoterapii zawiera kofeinę, pobudzającą lipolizę kwasów tłuszczowych, algi stymulujące mikrocyrkulację i detoksykujące skórę. Kompleks Regu-Slim przyspiesza redukcję cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej.
Masaż klasyczny – całościowy/częściowy – łagodzi napięcia mięśni, poprawia kondycję fizyczną ciała, przynosi odprężenie ciała. Stosuje się go w stanach wyczerpania, poprawia przemianę materii i reguluje krążenie krwi.
Depilacja woskiem – włoski są wyrywane wraz z cebulkami, dzięki czemu ich końcówki w czasie odrastania są delikatniejsze, a same włoski stają się słabsze i jaśniejsze. Odnowienie cebulki po takim zabiegu trwa kilka tygodni (od 2 nawet do 5 tygodni w zależności od struktury włosa). Regularne stosowanie tej metody depilacji powoduje, iż owłosienie staje się znacznie mniej widoczne. Wosk doskonale nadaje się do depilacji każdej części ciała – nóg, rąk, pach, pleców, wąsika, bikini.