Aplikacja Saba mKey

Bankowość Internetowa i urządzenie do autoryzacji w kieszeni.

Aplikacja SABA mKey 2.0 umożliwia obsługę rachunków bankowych za pośrednictwem urządzeń mobilnych  typu smartfon lub tablet, z zainstalowanym systemem operacyjnym Android, jak i iOS.  Aplikacja pozwala klientom Banku na dostęp do ich finansów w dowolnym miejscu i czasie.

Podstawowe funkcje

 

Bezpieczeństwo

Bezpieczne logowanie i potwierdzanie transakcji przy pomocy PIN-u i biometrii

 

Dostęp do rachunku i finansów

Aplikacja zapewnia dostęp do informacji o rachunkach klienta

 

Przelewy

Aplikacja umożliwia wykonywanie przelewów z książki adresowej oraz doładowań telefonów

 

Przelewy BLIK i BLIK na telefon

Aplikacja umożliwia wykonywanie przelewów BLIK oraz BLIK na telefon

 

Potwierdzanie transakcji

Aplikacja może służyć jako narzędzie do autoryzacji zleceń w systemie I-Bank oraz I-Bank Personal

 

 

 

 Funkcje, dzięki którym płatności będą szybkie!

 

 

Skanuj i płać

Aplikacja posiada funkcję skanowania kodu QR płatności, który umieszczany jest na fakturach, decyzjach podatkowych czy innych dokumentach. Dzięki tej funkcji przelew błyskawicznie wypełnia się automatycznie, a użytkownik wystarczy, że go zatwierdzi.

 

Książka kontrahentów

Jedna książka kontrahentów dla klientów Aplikacji, Systemu I-Bank i I-Bank Personal. Oznacza to, że instalując aplikację użytkownik ma dostęp do wcześniej zdefiniowanej w bankowości książki adresowej.

 

Przelew BLIK na telefon

Użytkownicy mogą szybko i bezpiecznie rozliczać się ze znajomymi, bez znajomości numeru rachunku osobistego. Co ważne, pieniądze docierają natychmiast, bez względu na porę dnia, weekend czy święto.

 

 

 

Podsumowanie

Bankowość mobilna mKey pozwala na korzystanie z usług bankowych za pośrednictwem smartfonów i innych urządzeń mobilnych, oferuje wiele zalet i funkcji, które zachęcają do jej wykorzystania. 

  1. Wygoda i dostępność: umożliwia dostęp do konta bankowego w dowolnym miejscu i o dowolnej porze; klient może łatwo sprawdzić saldo, dokonać przelewów, opłacić rachunki;

  2. Szybkie transakcje: dzięki bankowości mobilnej klienci mogą dokonywać natychmiastowe przelewy między swoimi kontami, a także na konta innych osób;  nie muszą czekać na dostęp do komputera lub odwiedzać oddziału banku, aby zrealizować płatność;

  3. Monitorowanie konta: aplikacja umożliwia śledzenie historii transakcji, kontrolowanie wydatków i środków na koncie; klient może łatwo sprawdzić, gdzie i jak wydaje pieniądze, co pomaga w zarządzaniu budżetem;

  4. Powiadomienia i alerty: bankowość pozwala skonfigurować powiadomienia i alerty, które dostarczają informacje o zmianach na koncie, takich jak nadchodzące płatności, wpływy środków czy niski stan konta - to pozwala na bieżąco monitorować sytuację finansową;

  5. Bezpieczeństwo: aplikacja bankowa mKey jest wyposażona w zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak uwierzytelnianie dwuskładnikowe, biometryczne logowanie (np. odcisk palca lub rozpoznawanie twarzy) oraz szyfrowanie danych - to sprawia, że korzystanie z aplikacji jest bezpieczne.

 

Aplikacja jest sukcesywnie rozwijana 

Już wkrótce w aplikacji dostępne będą funkcje:

- obsługa kart,

- analiza finansowa,

- wersja dla klientów korporacyjnych,

- darkmode (wersja ciemna i jasna)

Stos technologiczny

 

Porozmawiajmy o Twoim projekcie