O nas

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania informatyczne od 1995 roku! Nasze rozwiązania wzmacniają konkurencyjność naszych klientów. Jesteśmy firmą informatyczną oferującą szeroki zakres profesjonalnych usług informatycznych.

Podstawą naszej działalności jest tworzenie oprogramowanie dla firm, przedsiębiorstw, banków i organizacji. Jesteśmy producentem nowoczesnego i bezpiecznego systemu do obsługi Bankowości Internetowej I-Bank - który wykorzystywany jest w całym kraju przez sektor bankowy.

 

Nasz zespół

 

 

dr Elżbieta Dziubińska
Prezes Zarządu

Jej pasja do innowacji oraz strategiczne myślenie przyczyniły się do  rozwoju naszego przedsiębiorstwa – wprowadzenia nowoczesnych rozwiazań technologicznych, które spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, zyskując zaufanie wielu klientów i partnerów biznesowych.

 

 

inż. Artur Karpunin
Project Manager, Developer

Developer z ponad 20 letnim doświadczeniem w programowaniu Java, C++, SQL. Odpowiedzialny głownie za rozwój aplikacji back-endowych. W wolnym czasie, miłośnik bluesa i gitarzysta amator.

 

 

mgr inż. Michał Kasprzak
Project Manager, Developer

Absolwent Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, specjalizuje się w programowaniu zarówno front-end, jaki i back-end. Posiada bogate doświadczenie w tworzeniu nowoczesnych aplikacji internetowych oraz aplikacji mobilnych, łączących estetykę z funkcjonalnością, co pozwala mu dostarczać rozwiązania najwyższej jakości.

 

 

inż. Maciej Pogorzelski
Specjalista ds. wdrożeń

Specjalizuje się w testowaniu oprogramowania, wsparciu technicznym klienta oraz zarządzaniu publikacją aplikacji w Google Play i App Store. Uczestniczy we wdrożeniach systemu I-Bank, tworzy dokumentację techniczną. Posiada również doświadczenie jako administrator sieci oraz w zarządzaniu serwerami Linux.  

Stos technologiczny

 

Porozmawiajmy o Twoim projekcie